" /> Ako si predĺžiť život? Na Vianoce sa neprejedať a radšej sa vybrať na prechádzku - Novinky zo sveta palíc
Kúpiť nordic walking palice – e-shop

Sprievodca výberom
palíc


Nordic walking palice  >  Ako si predĺžiť život? Na Vianoce sa neprejedať a radšej sa vybrať na prechádzku

Ako si predĺžiť život? Na Vianoce sa neprejedať a radšej sa vybrať na prechádzku

Chôdza je aj v modernej dobe odborníkmi považovaná za najlepší pohyb pre udržanie kondície a vitality v akomkoľvek veku. Ešte populárnejšie je dnes "pochodovanie" s palicami nordic walking, vďaka ktorým sa z bežnej prechádzky stáva účinné cvičenie. 

Akékoľvek slovenské mestečko, či turistické centrum podporuje tieto aktivity, či už stavbou a prípravou trás, požičovňami vybavenia alebo organizovaním kurzov. 

Nordic walking posilňuje takmer všetky svaly tela, zlepšuje pohyblivosť chrbtice, správne držanie tela a napomáha chudnutiu. Doslova predlžuje život!

Pod stromček nové nordic walking palice

Špeciálne palice vyvinuté pre tento šport, s držadlami, pútkami a vymeniteľnými nadstavcami, sú aj výborným tipom na vianočný darček. Určite ich ocenia napríklad manželia, ktorým už deti vyleteli z hniezda a oni sa teraz chcú naplno venovať svojim koníčkom a zdravému životnému štýlu. 

Kvalitné palice nordic walking uvíta každý aktívny chodec. Odporúčame model Fako osvedčeného slovenského importéra inSPORTline, ktorý teraz pred sviatkami kúpite v akcii za menej ako 40 €. 

Zľavnené sú tiež veľmi ľahké a odolné nordic walking palice Leki Response, patriace v e-shope medzi najpredávanejšie.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 5. 11. 2014


Odporúčame nordic walking palice


Ďalšie novinky

Nordic walking chôdzou ku zdraviu

Ako si utužiť zdravie aj v neskoršom veku? Ako predchádzať zdravotným problémom? No predsa pravidelnou chôdzou s nordic walking palicami!

30. 4. 2016

Technika nordic walking chôdze

Nordic walking povyšuje bežnú prechádzku na efektívne cvičenie. Je to šport celoročné, lacný a dostupný pre každého. Vyžaduje iba kvalitné palice, funkčné oblečenie a trekingové topánky.

26. 4. 2014

Prínosy Nordic Walking pre zdravie

Nordic Walking, dynamická kondičná chôdza so špeciálnymi palicami v prírode, je šport mladý, ale veľmi obľúbený mužmi i ženami bez ohľadu na vek a aktuálnu fyzickú kondíciu.

22. 2. 2014

všetky novinky